krzesła

Wystrój hoteli

krzesłaDlaczego hotele powinny są dobrze wystrojone? Odpowiedź jest jest niezwykle prosta: aby przyciągnąć klienta. Ładny i dobrze wystrojony hotel nie powinien świecić pustkami, szczególnie jeśli jego położenie jest równie atrakcyjne.
Na świecie istnieje mnóstwo hoteli. W każdym większym mieście w centrum można napotkać przynajmniej na kilka hoteli. Większość hoteli jest raczej mało znana, a decyzję o jego wyborze podejmujemy często na podstawie wyglądu i ceny. Są jednak hotele, których nazwa znana jest na całym świecie. Ritz-Carlton jest siecią ekskluzywnych hoteli. Nieoficjalną zasadą tej marki jest to, iż każdy z obsługi ma prawo wydać do 1000$ na rzecz klienta, jeśli ten czegoś pragnie. Projekty tych hoteli i zarazem wystrój wnętrz zachwyca każdego, a kto choć raz przekroczył progi hoteli Ritz często pragnie tam powrócić przy narażającej się okazji.

Ostatnio w słynnych Emiratach Arabskich pewien hotel o nazwie Emirates Palace chce być uznawany na najdroższy hotel na świecie. Oprócz niesłychanie luksusowego i pięknego wystroju wnętrz, do normalnego wachlarza usług hotelowych dołącza tak niesamowite darmowe usługi jak podróże prywatnym luksusowym samolotem, podróże Maybachem z własnym szoferem, a także osobistego kamerdynera.

Zobacz szczegóły na www.aleremonty.com.pl.